Jak było na Festiwalu Zawodów w 2023 roku?

Film w wersji dostępnej można obejrzeć tutaj.

Materiały z konferencji

Dowiedz się więcej o Funduszach Europejskich dla Małopolski 2021-2027 w kontekście działań edukacyjnych. Niżej znajdziesz materiały z konferencji, która odbyła się 26 kwietnia, podczas Festiwal Zawodów.

Program "Rodzic wspiera, młodzież wybiera"

Szanowni Rodzice, jesteście dla Waszych dzieci bardzo ważni i tak naprawdę szukają one w Was autorytetów. Może czasem wydaje się to Wam wątpliwe, ale dzieciaki liczą się z Waszym zdaniem i oczekują Waszego wsparcia. Wybór drogi zawodowej to jedna z kluczowych decyzji w życiu młodego człowieka. Warto towarzyszyć dzieciom także na tej drodze.

 

Film z audiodeskrypcją dostępny jest tutaj.

Oglądaj Festiwal Zawodów 2023 - live 27.04 w godz. od 10.00 do 13.00

Nie możecie wpaść na Festiwal Zawodów również w drugi dzień Festiwalu? 27 kwietnia w godzinach 10:00-13.00 emitujemy live przygotowany specjalnie dla Was. W tajniki zawodoznawstwa wprowadzą Was: Kasia Cichopek, Tomasz Wolny, Anna Lewandowska i Mateusz Szymkowiak.

Film z audiodeskrypcją dostępny jest tutaj.

Oglądaj Festiwal Zawodów 2023 - Live z 26.04 w godz. od 10.00 do 13.00

Nie możecie wpaść na Festiwal Zawodów? Szkoda, że nie spotkamy się osobiście, jednak nie musi to oznaczać walkowera! 26 kwietnia będziecie mieli szansę skorzystać, przynajmniej w części, z tego co dla Was przygotowaliśmy. W godzinach 10:00-13.00 emitujemy live przygotowany specjalnie dla Was. W tajniki zawodoznawstwa wprowadzą Was: Kasia Cichopek, Tomasz Wolny, Anna Lewandowska i Mateusz Szymkowiak.

Film z audiodeskrypcją dostępny jest tutaj.

Festiwal w formule online

Dla wszystkich uczniów, którzy nie będą mogli przyjechać na Festiwal do Krakowa, 26 i 27 kwietnie w godzinach 10:00 - 13:00 na naszej stronie internetowej (https://zawodowa.malopolska.pl/) dostępna będzie relacja z Festiwalu. Tematyczne programy zawodoznawcze poprowadzą znani prezenterzy Katarzyna Cichopek i Tomasz Wolny oraz Agnieszka Dziekan i Mateusz Szymkowiak.

Dodatkowo, 27 kwietnia od godziny 14.00, dla rodziców ósmoklasistów nadamy specjalny program z doradztwa zawodowego pn. „Rodzic wspiera, młodzież wybiera”.

Tegoroczny Festiwal Zawodów będzie otwarty dla zwiedzających, po wcześniejszej rejestracji (https://festiwalzawodow2023.pl), w dniach 26-27 kwietnia 2023 r. w godz.: 8:00-15:30 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, przy ul. Galicyjska 9. W EXPO Kraków będzie można zobaczyć prezentacje w strefach tematycznych – ponad 100 stoisk wystawienniczych (Hala Wisła oraz Hala Dunaj):

 1. strefa turystyczno-gastronomiczna: 16 stoisk
 2. strefa handlowo usługowa: 17 stoisk
 3. strefa elektryczno-informatyczna: 14 stoisk
 4. strefa mechaniczno-transportowa: 7 stoisk
 5. strefa medyczno-społeczna: 8 stoisk (w tym 4 uczelnie medyczne
  z Małopolski)
 6. strefa rolno-leśna z ochroną środowiska: 6 stoiska
 7. strefa budowlana i energetyczno-chemiczna: 13 stoisk
 8. strefa służb mundurowa (Karpacki Oddział Straży Granicznej, Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Krakowie, Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Straż Miejska Miasta Krakowa, Izba Administracji Skarbowej w Krakowie, GOPR)
 9. Strefa pracodawców/przedsiębiorców
 10. 5 stanowisk doradców zawodowych
 11. Stoisko promocyjne Województwa
 12. Pokazy tematyczne na scenie w trakcie dwóch dni wydarzenia.

Zapraszamy!

Spot Festiwalu Zawodów 2023

Film z audiodeskrypcją dostępny jest tutaj.

Quiz wiedzy

Wszystkich odwiedzających tegoroczny Festiwal Zawodów Zapraszamy do udziału w Quizie Wiedzy o Małopolsce. W związku z obchodami Roku Mikołaja Kopernika, tematem quizu będzie Mikołaj Kopernik. Quiz będzie rozgrywany przy scenie w pierwszy dzień Festiwalu 26 kwietnia, o godzinie 11:45, ale uwaga aby wziąć udział należy wcześniej ściągnąć na telefon darmową aplikację Kahoot.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

ZAPRASZAMY!

Spot Festiwalu Zawodów 2023

Film z audiodeskrypcją dostępny jest tutaj.

Rusza rejestracja na Festiwal Zawodów w 2023 r.

Festiwal Zawodów

26-27 kwietnia 2023 r.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO

w Krakowie, ul. Galicyjska 9.

Rusza rejestracja na Festiwal Zawodów w 2023 r.

Na Festiwal Zawodów do Krakowa zapraszamy przede wszystkim uczniów klas 7 - 8 szkół podstawowych. Dla uczniów pozostałych klas przygotowany jest tematyczny program telewizyjny, który będzie można oglądać w szkole w dniach 26-27 kwietnia 2023 r. (transmisja dostępna będzie na stronie zawodowa.malopolska.pl).

Aby wziąć udział w Festiwalu stacjonarnie, należy wypełnić Formularz rejestracyjny: https://festiwalzawodow2023.pl

Wstęp  jest bezpłatny i odbywa się na podstawie ważnego biletu, uzyskanego po uprzedniej rejestracji elektronicznej.

Bilet uprawnia do wejścia na Festiwal - w określonym dniu i przedziale czasowym wskazanych w danych rejestracyjnych. Wszystkie informacje dotyczące udziału w Festiwalu znajdują się w Regulaminie.

Serdecznie zapraszamy!

Podkategorie

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy