grafika konkursy branżowe

RegioSkills Małopolska

RegioSkills Małopolska to kontynuacja konkursu „Mam zawód. Mam Fantazję”. Skierowany jest do uczniów szkół kształcących się w technikach oraz szkołach branżowych w Małopolsce. Organizatorem jest Województwo Małopolskie a pomysłodawcami poszczególnych konkurencji są współorganizatorzy, czyli małopolskie szkoły zawodowe. Konkurs RegioSkills Małopolska organizowany jest w ramach projektu „Zawodowa Małopolska” finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.

W roku szkolnym 2024/2025 wychodzimy z propozycją, aby współzawodnictwo uczniów wpisało się w założenia Worldskills, czyli zachęcało młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy WorldSkills i EuroSkills. Biorąc udział w konkurencjach zawodowych uczniowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i doświadczenie praktyczne, umiejętności pracy pod presją czasu i oceny, pracy w grupie, będą mogli poznać zaplecza dydaktyczne innych placówek, ale przede wszystkim otrzymać cenne merytoryczne wskazówki od jurorów – ekspertów, praktyków i przedsiębiorców z dziedzin stanowiących przedmiot każdej konkurencji.

Podobnie jak w latach poprzednich, z konkursu przygotowane zostaną materiały filmowe, przedstawiające rywalizację uczniów, a finalizacją będzie Gala Kształcenia Zawodowego na której laureaci otrzymają nagrody oraz dyplomy. Dowiedz się więcej o konkursie RegioSkills 2024/2025 - przejdź do zakładki.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w RegioSkills Małopolska i życzymy powodzenia!

logotypy Fundusze Europejskie dla Małopolski, Rzeczpospolita Polska, Dofinansowane przez Unię Europejską i logo Małopolski


 

Mam Zawód. Mam fantazję

Wielobranżowy konkurs zawodowy pn. "Mam Zawód. Mam fantazję" organizowany był w latach 2011 - 2023 w formule współzawodnictwa w kilku różnych konkurencjach zawodowych, w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Przeprowadzany w partnerstwie z wybranymi szkołami, instytucjami i przedsiębiorstwami. Współorganizatorem i gospodarzem zawodowej konkurencji konkursowej mogła zostać każda szkoła z Małopolski kształcąca w zawodzie, instytucja lub przedsiębiorstwo, które nawiązało współpracę ze szkołą. Wydarzeniem zamykającym i podsumowującym cykl konkurencji w każdym roku była Gala Kształcenia Zawodowego.

Zobacz, co działo się na konkursie w 2023 roku.

 Film w wersji dostępnej można obejrzeć tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej, zobacz także:

Mam Zawód. Mam Fantazję 2022/2023

Mam Zawód. Mam Fantazję 2022/2023  

Wcześniejsze edycje konkursu

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy