Grafika Festiwal Zawodów

Ida Nowakowska zaprasza na Festiwal Zawodów 2021!


Zobacz zaproszenie do udziału w Festiwalu. Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek oraz Tomasz Wolny poprowadzą dla Was Studio Zawodów.
Nie wiesz, jaki zawód chciałbyś wykonywać w przyszłości? Mamy dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie! Zobacz studio Festiwalu Zawodów w Małopolsce. Dowiesz się, jak zaplanować ścieżkę swojej kariery. W programie także konkursy i nagrody! Dołącz do nas online: 10 i 11 czerwca! Dołącz do nas online: 10 i 11 czerwca!

Jan Mela zaprasza do udziału w Festiwalu


Odnalezienie swojej ścieżki zawodowej bywa nie lada wyzwaniem! Świat zmienia się bardzo dynamicznie, a my ciągle uczymy się nowych rzeczy. Aby móc dokonać mądrych wyborów warto posłuchać ekspertów. Jan Mela to jeden z gości, który dołączy do Nas podczas trwania Festiwalu Zawodów 2021! Posłuchajcie, co ma Wam do powiedzenia!
Jan Mela, mówca motywacyjny, podróżnik, zdobywca dwóch biegunów.

Studio Medyczne

Chcesz wykonywać perspektywiczny zawód medyczny? Być ratownikiem, lekarzem, pielęgniarką lub technikiem dentystycznym? Odwiedź Festiwal Zawodów w Małopolsce! 10 i 11 czerwca eksperci będą omawiać, przedstawiać i pokazywać zawody z branży medyczno-społecznej. Zapraszamy od godziny 10 do naszego Studia Medycznego! Zawody medyczne zaprezentują uczelnie i szkoły ponadpodstawowe z Małopolski. Zobacz uczelnie i szkoły ponadpodstawowe kształcące w zawodach medycznych i okołomedycznych. 

Ambasadorzy Festiwalu Zawodów 2021

Poznaj ambasadorów branżowych stref zawodowych Festiwalu Zawodów 2021

  • Airly Sp. z o.o.
  • Budimex
  • Karol Okrasa
  • Krakowski Park Technologiczny - hub4industry
  • Nadleśnictwo Stary Sącz
  • Orbis S.A.
  • Unikey
  • WAWEL S.A.

 czytaj więcej o ambasadorach

Zobacz szkoły Festiwalu Zawodów w Małopolsce w 2021r. w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.