ArcelorMittal

Arcelor Mittal Poland to największy i najnowocześniejszy producent stali w Polsce zatrudniający ponad 10 tysięcy osób. Firma produkuje wyroby wykorzystywane przez m.in. przemysł motoryzacyjny, budowlany, AGD, wydobywczym.

BluExperience

Agencja z obszaru organizacji wszelkiego rodzaju eventów - m.in. konferencji i kongresów, gal i jubileuszy, wydarzeń promocyjnych oraz wydarzeń online. Działamy od 2020 roku - doradzamy, tworzymy z pasją wspierając naszych Klientów na etapie kreacji, realizacji wydarzeń hybrydowych, stacjonarnych i online.

BWS Event Support

BWS to firma która może zapewnić odpowiedni personel techniczny na potrzeby eventów w całej Polsce i Europie. Personel techniczny w postaci stagehands oraz merytoryczny - event managerów czy asystentów produkcji.

CMA

CMA PL - jesteśmy firmą eventową współpracującą z agencjami oraz klientami indywidualnymi na terenie całego kraju oraz za granicą. Oferujemy kompleksową obsługę konferencji, kongresów, wydarzeń plenerowych, eventów firmowych oraz wsparcie techniczne.

EuroKreator

Realizujemy projekty rozwojowe tj. szkolenia, doradztwo w oparciu o potrzeby przedsiębiorstwa. Wykorzystujemy aktywne metody nauczania, studia przypadków, scenki, symulacje, burze mózgów, ćwiczenia, które pozwalją zdobycie specjalistycznych kompetencji. Pracujemy z szerokim gronem ekspertów - praktyków, dając gwarancję praktycznego wymiaru naszej pracy.

FabLab Małopolska

FabLab Małopolska to grupa majkerów i pasjonatów, którzy udowadniają, że własnoręcznie wykonane rzeczy mają większą wartość. Z nami można konstruować tworzyć, prototypować, wymyślać oraz uczyć się.

Krakowski Park Technologiczny z firmą Astor

Krakowski Park Technologiczny to najbardziej kompletny one-stop-shop dla biznesu w Polsce. Dysponujemy pełną paletą narzędzi, dzięki którym nasi klienci mogą rozwijać się lepiej i szybciej. Zbudowany przez nas ekosystem liczy około 400 przedsiębiorstw, którym dzień po dniu pomagamy budować jak najlepsze warunki dla rozwoju ich firm i wzrostu sprzedaży. Nie udajemy, że prowadzimy firmy za naszych klientów. My tylko pomagamy im tam, gdzie potencjał wzrostu jest największy.

Kryniczanka

Nasza historia sięga 1798 roku…zmienił się świat ale właściwości uzdrawiające krynickich wód się nie zmieniły. Nasze wody są badane przez labolatorium mikrobiologiczne, nadzorowane przez Uzdrowiskowy Zakład Górniczy, krakowski AGH oraz PZH w Poznaniu. Wody posiadają walory smakowe oraz lecznicze - są wykorzystywane podczas kuracji senatoryjnych ale także dostępne do zakupu w całym kraju.

Masarnia Płatek

Przetwórstwo mięsne "Płatek" to producent wędlin i wędzonek z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Wyroby są produkowane bez żadnychdodatków chemicznych i wędzone w naturalnych wędzarniach.

Mebloform

Specjalizujemy się w produkcji mebli oraz urządzaniu i wyposażaniu wnętrz dla międzynarodowych sieci hotelarskich. Psoaidamy ponad 80-letnie doświadczenie a to co nas wyróżnia to młody, kreatywny zespół, wysoki poziom know-how w produkcji dla międzynarodowych sieci hotelarskich.

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy