Grafika służby mundurowe

Straż Miejska Miasta Krakowa

Straż Miejska Miasta Krakowa jest umundurowaną formacją powołaną do ochrony porządku publicznego na terenie gminy, wykonującą zadania w tym zakresie wynikające z ustaw i aktów prawa miejscowego, korzystając z uprawnień przewidzianych w art. 12 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o strażach gminnych.

Karpacki Oddział Straży Granicznej im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich z siedzibą w Nowym Sączu

Karpacki Oddział Straży Granicznej swoim zasięgiem obejmuje województwa małopolskie i świętokrzyskie. KaOSG ochrania odcinek granicy polsko-słowackiej o długości 319,49 km. Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pełnią służbę w Placówkach Straży Granicznej w Krakowie-Balicach (lotnicze przejście graniczne), Krakowie, Tarnowie, Zakopanem i Kielcach.

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie

Jesteśmy wyspecjalizowaną administracją rządową. Dbamy o bezpieczeństwo finansowe kraju, a zabezpieczając granicę Polski oraz Unii Europejskiej, chronimy społeczeństwo i środowisko przed zagrożeniami. Wspieramy uczciwych podatników w prawidłowym wykonywaniu obowiązków podatkowych i celnych. Bezwzględnie zwalczamy przestępstwa ekonomiczne, a ich sprawców – ścigamy.

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy