Grafika służby mundurowe

Straż Miejska Miasta Krakowa

Straż Miejska Miasta Krakowa jest umundurowaną formacją powołaną do ochrony porządku publicznego na terenie gminy, wykonującą zadania w tym zakresie wynikające z ustaw i aktów prawa miejscowego, korzystając z uprawnień przewidzianych w art. 12 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o strażach gminnych.

Karpacki Oddział Straży Granicznej im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich z siedzibą w Nowym Sączu

Karpacki Oddział Straży Granicznej swoim zasięgiem obejmuje województwa małopolskie i świętokrzyskie. KaOSG ochrania odcinek granicy polsko-słowackiej o długości 319,49 km. Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pełnią służbę w Placówkach Straży Granicznej w Krakowie-Balicach (lotnicze przejście graniczne), Krakowie, Tarnowie, Zakopanem i Kielcach.

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie

Jesteśmy wyspecjalizowaną administracją rządową. Dbamy o bezpieczeństwo finansowe kraju, a zabezpieczając granicę Polski oraz Unii Europejskiej, chronimy społeczeństwo i środowisko przed zagrożeniami. Wspieramy uczciwych podatników w prawidłowym wykonywaniu obowiązków podatkowych i celnych. Bezwzględnie zwalczamy przestępstwa ekonomiczne, a ich sprawców – ścigamy.

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.