Program Festiwalu Zawodów 2021

10 -11 oraz 14 czerwca
Program zawodoznawczy dla uczniów

Streaming Studio Festiwalowe live Streaming

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, dyrektorów oraz rodziców
do udziału w Festiwalu Zawodów 2021

W tym roku przygotowaliśmy dla uczniów dwa programy zawodoznawcze on-line: Studio Zawodów oraz Studio Medyczne
10 oraz 11 czerwca w godzinach 9:00 - 14:30

Studio Zawodów

W ramach Studia Zawodów 10 czerwca uczniowie będą mogli zapoznać się z zawodami ze strefy turystyczno-gastronomicznej, elektryczno-informatycznej, społeczno-medycznej, budowlanej i energetycznej i chemicznej.

W drugim dniu Festiwalu 11 czerwca zapraszamy do odwiedzenia strefy handlowo-usługowej, mechaniczno-transportowej, rolniczo-leśnej oraz mundurowej.

W trakcie dwudniowego programu porozmawiamy również z zaproszonymi gośćmi ze świata mediów, kultury, edukacji i nauki, biznesu, samorządu. 10-11 czerwca będą z nami m.in.: Karol Okrasa, Justyna Kowalczyk, Kamil Stoch, Jan Dąbrowski, Jan Mela, Paulina Marona, Andrzej Bargiel, Małgorzata Rdest, Paweł Orleański.
Dla uczniów przygotowaliśmy także konkursy, a dla rodziców teleporady z doradztwa edukacyjno-zawodowego. Program urozmaicać będą atrakcyjne pokazy tematyczne prezentowane przez uczniów „na żywo”.

Program Studia Zawodów poprowadzą Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek oraz Tomasz Wolny.

Studio Medyczne

Równocześnie w godzinach 10:00-13:00 w ramach Studia Medycznego studenci i nauczyciele ze szkół i uczelni medycznych oraz m.in. ratownicy, lekarze, fizjoterapeuci, pielęgniarki, położne, technicy dentystyczni i farmaceutyczni, opiekunowie medyczni, opiekunki dziecięce, technicy strerylizacji medycznej, masażyści, dietetycy oraz eksperci z zakresu zdrowia publicznego i zarządzania ochroną zdrowia będą omawiać, przedstawiać i pokazywać  zawody z branży medyczno-społecznej. Kamera zajrzy na stoiska wystawiennicze przygotowane przez szkoły w studio.

Program Studia Medycznego poprowadzą Agnieszka Dziekan oraz Mateusz Szymkowiak.

Spotkania z przedsiębiorcami

Dodatkowo 14 czerwca w godzinach 9:00 - 15:30 uczniowie będą mogli uczestniczyć w webinariach, warsztatach on-line i konkursach prowadzonych przez przedsiębiorców oraz Małopolska Agencję Rozwoju Regionalnego - zobacz program spotkań z przedsiębiorcami

Serdecznie zapraszamy!

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy