Grafika służby mundurowe

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie

Jesteśmy wyspecjalizowaną administracją rządową. Dbamy o bezpieczeństwo finansowe kraju, a zabezpieczając granicę Polski oraz Unii Europejskiej, chronimy społeczeństwo i środowisko przed zagrożeniami. Wspieramy uczciwych podatników w prawidłowym wykonywaniu obowiązków podatkowych i celnych. Bezwzględnie zwalczamy przestępstwa ekonomiczne, a ich sprawców – ścigamy.

Krajowa Administracja Skarbowa w województwie małopolskim tworzy Izba Administracji Skarbowej, 27 urzędów skarbowych, Małopolski Urząd Skarbowy oraz Małopolski Urząd Celno-Skarbowy. To 3900 pracowników Służby Cywilnej oraz 460 funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej (formacja mundurowa).

Pracownicy cywilni odpowiadają głównie za obsługę podatników w urzędach skarbowych, kontrolę podatkową, kontrolę celno-skarbową i egzekucję zobowiązań. Funkcjonariusze zajmują się obsługą obrotu towarowego z zagranicą, ochroną bezpieczeństwa wspólnotowego obszaru celnego (odprawa scentralizowana, obsługa lotniczego przejścia granicznego w Balicach) oraz zwalczaniem szarej strefy gospodarczej. Ścigają także najpoważniejsze przestępstwa o charakterze finansowym i ekonomicznym (mafia paliwowa, karuzele podatkowe, przemyt, nielegalny hazard itd.).

Zawody preferowane/poszukiwane:

Z szerokiej bazy stanowisk w KAS oferujemy pracę zgodną z predyspozycjami i wykształceniem. Możesz wybierać między pracą biurową lub służbą w terenie, w regularnych godzinach od poniedziałku do piątku lub, jako funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej, w systemie zmianowym. Znajdź swoją ścieżkę kariery:

  • w podatkach – obsługa klienta, orzecznictwo podatkowe lub egzekucja administracyjna,
  • w zwalczaniu przestępczości ekonomicznej – prewencja, analiza śledcza, zwalczanie bezpośrednie lub rola oskarżyciela publicznego,
  • w pionach obsługowych – logistyka (zarządzanie majątkiem), zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse (zarządzenie funduszami organizacji),
  • w pionach informatycznych – programowanie, administrowanie siecią, informatyka wsparcia.

Umiejętności preferowane/poszukiwane:

Zapraszamy osoby ze średnim i wyższym wykształceniem. Jesteśmy organizatorem staży i praktyk absolwenckich. Zatrudniamy specjalistów oraz osoby bez doświadczenia zawodowego. Ofertę zatrudnienia kierujemy również do studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe. Zatrudniamy specjalistów, a także osoby bez doświadczenia zawodowego. Kierujemy się najwyższymi standardami w przestrzeganiu przepisów zatrudnienia. Jeśli szukasz pracy z misją, zależy Ci na etycznym środowisku pracy i stabilnym zatrudnieniu, aplikuj do KAS!

 Kontakt:

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie
31- 007 Kraków
ul. Wiślna 7
tel. (+48-12) 255 73 00
fax (+48-12) 422 43 86
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.malopolskie.kas.gov.pl
https://www.youtube.com/c/KrajowaAdministracjaSkarbowa/channels

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy