Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

Nowoczesne technologie w dydaktyce - szkolenie

Nowoczesne technologie w dydaktyce - szkolenie

Rusza V edycja szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych dla nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli przedmiotów zawodowych (w tym języków obcych zawodowych) szkół uczestniczących w projekcie "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" szczególnie tych, którzy dotychczas nie uczestniczyli w takich szkoleniach organizowanych w latach 2017-2021.

Szkolenie odbędzie się lutym br. (4 terminy do wyboru pomiędzy 21 a 24 lutego), potrwa 4 godziny dydaktyczne (1 popołudnie), w całości prowadzone będzie w formule zdalnej i obejmuje zagadnienia związane z wykorzystaniem Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej - zgodnie z programem. Uczestnicy, którzy ukończą szkolenie otrzymają certyfikaty potwierdzające nabycie kompetencji.

W celu zgłoszenia się do udziału należy do 08. lutego br. (wtorek) wysłać skan/zdjęcie uzupełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego i zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2 i 2a do regulaminu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując "Rekrutacja do V edycji Szkolenia dla nauczycieli". Więcej informacji dotyczących rekrutacji i przebiegu szkolenia znajdują się w Regulaminie. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 12 61 60 749.

Dokumenty do pobrania:

Zachęcamy do udziału w tym krótkim szkoleniu, które pozwoli na zdobycie nowych kompetencji i umiejętności związanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w dydaktyce.

*Uprzejmie informujemy, że w szkoleniu nie mogą wziąć udziału nauczyciele przedmiotów ogólnych.

 

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy