Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

Tysięczny uczestnik kursów i szkoleń!

Uczeń ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Myślenic jest tysięcznym uczestnikiem szkolenia pn. „Savoir vivre w gastronomii”, w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.

Organizatorzy szkolenia postanowili uczcić to wydarzenie okazjonalnym tortem, który symbolizował to wydarzenie na słodko. Dodatkową niespodzianką dla całej 17-osobowej grupy uczestników były prezenty ufundowane przez Województwo Małopolskie, a wręczone przez Jerzego Niedenthala, Dyrektora Małopolskiej Szkoły Gościnności oraz Jacka Roga, z-cy ds. Małopolskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Józefa Madeja, koordynatora projektu.

Centrum Kompetencji w obszarze turystyczno-gastronomicznym przy Zespole Szkół Małopolskiej Szkole Gościnności realizuje od 2016 r. projekt pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”, którego celem jest organizacja dodatkowych form wsparcia edukacji zawodowej: kursów, szkoleń, staży zawodowych, dofinansowanych min. ze środków UE, a z której korzysta młodzież z ZS MSG oraz młodzież z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Myślenic.

Tort ufundowała i wykonała firma Catering Staff, prowadzona przez Stanisławowa Filipka.

 

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy