Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

TOP 10 zawodów przyszłości

Zawody przyszłości to zawody, których jeszcze nie ma. Zobacz film.

 

 Film w wersji dostępnej można obejrzeć tutaj.

Wizja przyszłości to jedno, lecz pamiętajcie, że na Małopolskim rynku pracy, nie maleje zapotrzebowanie na fachowców. Na liście zawodów deficytowych można niezmiennie znaleźć m.in. betoniarzy i zbrojarzy; brukarzy; cieślów i stolarzy budowlanych; dekarzy i blacharzy budowlanych; elektryków; elektromechaników i elektromonterów; kierowców autobusów oraz kierowców samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych; kierowników budowy; mechaników pojazdów samochodowych; monterów instalacji budowlanych; murarzy czy tynkarzy. Zobacz listę zawodów deficytowych w Małopolsce.

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy