Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

Trwa rejestracja na Festiwal Zawodów 2023

Chcesz wziąć udział w Festiwalu stacjonarnie, wypełnij Formularz rejestracyjny: https://festiwalzawodow2023.pl Do Krakowa zapraszamy przede wszystkim uczniów klas 7 - 8 szkół podstawowych. Dla uczniów pozostałych klas przygotowany jest tematyczny program telewizyjny, który będzie można oglądać w szkole w dniach 26-27 kwietnia 2023 r. (transmisja dostępna będzie na stronie zawodowa.malopolska.pl).

Festiwal Zawodów już 26-27 kwietnia 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowe EXP w Krakowie, przy ul. Galicyjskiej 9. Wstęp jest bezpłatny i odbywa się na podstawie ważnego biletu, uzyskanego po uprzedniej rejestracji elektronicznej. Bilet uprawnia do wejścia na Festiwal - w określonym dniu i przedziale czasowym wskazanych w danych rejestracyjnych. Wszystkie informacje dotyczące udziału w Festiwalu znajdują się w Regulaminie.

Zapraszamy do udziału w Quizie Wiedzy o Małopolsce, którego tematyka dotyczyć będzie Mikołaja Kopernika w związku z obchodami Roku Mikołaja Kopernika. Quiz będzie rozgrywany przy scenie w pierwszy dzień Festiwalu 26 kwietnia, o godzinie 11:45, ale uwaga aby wziąć udział należy wcześniej ściągnąć na telefon darmową aplikację Kahoot. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy!

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy