Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

Rusza II etap tegorocznego konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”

Rusza II etap tegorocznego konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”

Przed nami zmagania praktyczne młodzieży. Zakwalifikowane Drużyny będą mogły sprawdzić swoje umiejętności oraz rywalizować o jak najlepsze miejsce w wybranych przez siebie konkurencjach.

Tegoroczny II etap konkursu w  konkurencjach zawodowych przeprowadzony będzie następujących terminach:

  1. Konkurencja – „Mistrzowski agroserwis”: 17 marca 2022 r. w Firmie WIALAN Odział Januszowice, Januszowice 82, gm. Słomniki.
  2. Konkurencja – „Wariacje z gęsiny zatorskiej w zimowej odsłonie”: 23 marca 2022 r. w Zespole Szkół Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego, ul. Zdrojowa 18, 32-400 Myślenice.
  3. Konkurencja – „Projekt grafiki na koszulki _Najlepszy specjalista (bo) z Małopolski” 22 marca 2022 r. w Zespole Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie, os. Tysiąclecia 38, 31-610 Kraków.
  4. Konkurencja – „Środowisko wspólnym dobrem – poznajemy Ojcowski Park Narodowy” 6 kwietnia 2022 r. w Ojcowskim Parku Narodowym, Ojców 9, 32-047 Ojców.
  5. Konkurencja – „Szlakiem Suskich Legend” 29 marca 2022 r. w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej.
  6. Konkurencja – „Projekt oraz druk 3D modelu części mechanicznych w programie AutoCad” 15 marca 2022 r. w Zespół Szkół Mechanicznych nr 3 im. gen. Władysława Sikorskiego w Krakowie, os. Szkolne 37, 31-987 Kraków.
  7. Konkurencja – „Technik budownictwa w erze rozwiązań energooszczędnych” 25 marca 2022 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Tarnowie – Poligon Energooszczędności – Tarnów,  ul. Siewna 14.

Bieżące informacje znajdują się w zakładce konkurs.

Na laureatów czekają atrakcyjne  nagrody. Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej „Gali Kształcenia Zawodowego”, która odbędzie się w czerwcu 2022 r.

Konkurs „Mam zawód. Mam fantazję” organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Organizatorem Konkursu jest Województwo Małopolskie wraz z wybranymi szkołami zawodowymi  z terenu województwa małopolskiego, instytucjami, firmami – pomysłodawcami merytorycznymi poszczególnych konkurencji.

 

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy