Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

Rekrutacja uzupełniająca IX edycji konkursu

Rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do IX edycji Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”. Aby zgłosić drużynę wystarczy w okresie od 5.12.2022 (godz. 12.00) do 12.12.2022 (godz. 12.00) wypełnić formularz rekrutacji - wypełnij formularz rekrutacji.

Zgodnie z §4 pkt 3 Regulaminu małopolskiego konkursu „Mam Zawód. Mam Fantazję, organizowanego w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II 2022/2023 po przeprowadzeniu rekrutacji podstawowej, Organizator podjął decyzję o przeprowadzeniu rekrutacji uzupełniającej.

Przypominamy, że w roku szkolnym 2022/2023 przeprowadzonych zostanie 9 konkurencji zawodowych:

  1. Konkurencja: „Kraków znany i nieznany – zostań odkrywcą i badaczem zabytków, legend i tradycji miasta”
  2. Konkurencja: „Pstrąg i dziki łosoś z korzenną nutą”
  3. Konkurencja: „Zawody geodezyjne - Wyznaczenie pola powierzchni wytyczonej działki nr 234 ze współrzednych na podstawie pomiarów geodezyjnych”
  4. Konkurencja: „Modelowanie i druk 3D”
  5. Konkurencja: „Tartaletki z kremem owocowym i bezą szwajcarską”
  6. Konkurencja: „Inspiracja historią fryzur pt. „ XX-lecie międzywojenne - fryzura kreuje człowieka”
  7. Konkurencja: „Fantazje na ścianie”
  8. Konkurencja: „Wymiana wahacza”
  9. Konkurencja: „Montaż falownika fotowoltaicznego oraz zabezpieczeń po stronie AC i DC”

Organizatorem konkursu jest Województwo Małopolskie a pomysłodawcami poszczególnych konkurencji małopolskie szkoły zawodowe. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie i załączniku nr 1 do regulaminu, prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami. Dowiedz się więcej.

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy