Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

dekoracja

Regionalna konferencja warsztatowa eTwinning "Kompetencje 4.0 w szkole" w Krakowie!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowe Biuro eTwinning oraz Centrum Innowacji Erasmus+ InnHUB Kraków zapraszają na regionalną konferencję warsztatową eTwinning "Kompetencje 4.0 w szkole", która odbędzie się 2 czerwca 2023 r. na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję wzięcia udziału w panelu oraz warsztatach, gdzie poruszone zostaną między innymi tematy takie jak:

  • najnowsze trendy edukacyjne, dotyczące rozwoju kompetencji 4.0 wśród uczniów (krytyczne myślenie, kreatywność, komunikacja, kooperacja),
  • możliwości i korzyści jakie daje realizacja projektów międzynarodowych z wykorzystaniem unijnych programów eTwinning oraz Erasmus+,
  • pomysły na wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz nowoczesnych metod tj. Design Thinking, Scrum na zajęciach lekcyjnych i w projektach edukacyjnych,
  • możliwości i korzyści płynące z wykorzystywania w edukacji najnowszych technologii i narzędzi TIK w połączeniu z bezpiecznym korzystaniem z internetu.

Na wydarzenie zapraszamy dyrektorów szkół oraz aktywnych zawodowo nauczycieli pracujących z uczniami w wieku 3-20 lat (przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia/branżowa/zawodowa).

Do udziału w konferencji konieczne jest:

  1. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową,
  2. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning (na nowej platformie ESEP). Jeśli jeszcze nie jesteście Państwo zarejestrowani, prosimy o założenie konta przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na konferencję. Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
  3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia. Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i warsztatowych.

Uwaga! Każdy zakwalifikowany uczestnik powinien dysponować własnym laptopem i myszką.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy do 28 maja 2023 r. lub do wyczerpania liczby miejsc.

Link do formularza rejestracyjnego: https://konf-krakow-2023.webankieta.pl/

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: https://sway.office.com/To1rfM3mEcPxqtVp?ref=Link

Kontakt & rekrutacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy