Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

Konkurs Mam zawód. Mam fantazję – rekrutacja uzupełniająca!

Konkurs Mam zawód. Mam fantazję – rekrutacja uzupełniająca!

Od 31 stycznia od godz. 8.00 do 4 lutego do godz. 17.00 będzie prowadzona rekrutacja uzupełniająca drużyn do konkursu. Wszystkich, którzy jeszcze nie zgłosili się do udziału w konkursie zachęcamy w tych dniach do wypełnienia formularza rekrutacji dostępnego w zakładce konkurs.

 

Na podstawie §4 "Regulaminu małopolskiego konkursu Mam Zawód. Mam Fantazję organizowanego w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II 2021/2022", po przeprowadzeniu rekrutacji podstawowej, Organizator podjął decyzję o przeprowadzeniu rekrutacji uzupełniającej. Liczba miejsc jest ograniczona, w jednej z siedmiu konkurencji może wziąć udział maksymalnie 10 drużyn dwuosobowych, z których 6 najlepszych zostanie zakwalifikowanych do części drugiej. Szczegółowe i bieżące informacje znajdują się w Regulaminie – przejdź do zakładki Konkurs.

Przypominamy, że konkurs zostanie przeprowadzony w 7 konkurencjach zawodowych, są to:

  1.     Konkurencja – Mistrzowski agroserwis;
  2.     Konkurencja – Wariacje z gęsiny zatorskiej w zimowej odsłonie;
  3.     Konkurencja – Projekt grafiki na koszulki _Najlepszy specjalista (bo) z Małopolski;
  4.     Konkurencja – Środowisko wspólnym dobrem – poznajemy Ojcowski Park Narodowy;
  5.     Konkurencja – Szlakiem Suskich Legend;
  6.     Konkurencja – Projekt oraz druk 3D modelu części mechanicznych w programie AutoCad;
  7.     Konkurencja – Technik budownictwa w erze rozwiązań energooszczędnych.

 

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy