Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

Kończysz podstawówkę i nie wiesz co dalej?

Chcesz wybrać fajną szkołę i mieć świetny zawód? Interesują Cię zawody medyczne, służby mundurowe, a może logistyka i transport? Zastanawiasz się nad gastronomią? Wybór jest ogromny. Jak to ogarnąć? Pomożemy Ci. 26 i 27 kwietnia w Tauron Arenie Kraków przygotowaliśmy Małopolski Festiwal Zawodów. Osiem stref branżowych, sto stoisk i nieograniczone możliwości. Czekamy na Ciebie.

 

Przypominamy, że tegoroczny Festiwal odbędzie się wyjątkowo w formule hybrydowej. Do bezpośredniego udziału w Festiwalu zapraszamy szczególnie uczniów klas 8 oraz ich nauczycieli i rodziców. Do oglądania festiwalowego Studia Zawodów zapraszamy wszystkich zainteresowanych a przede wszystkim tych ósmoklasistów, którzy nie będą mogli przyjechać do Krakowa.

Dwudniowy program na żywo będzie emitowany w dniach 26 i 27 kwietnia w godz. od 10:00 do 13:00.

Serdecznie zapraszamy.

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy