Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie

kierunki kształcenia

Technikum:

  • technik usług fryzjerskich,
  • technik pojazdów samochodowych,
  • technik transportu drogowego,
  • technik mechanik

Branżowa Szkoła I stopnia:

  • mechanik pojazdów samochodowych
  • fryzjer

O Nas

Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych kształci przyszłych pracowników branży usługowej. Od lat współpracujemy z Izbą Rzemieślniczą w Tarnowie, lokalnymi zakładami i innymi instytucjami związanymi z kształceniem zawodowym. Poprzez udział w projektach pozwalamy naszym uczniom rozwijać ich zainteresowania i pasje. Ofertę edukacyjną wzbogacamy poprzez wycieczki przedmiotowe, imprezy na terenie miasta, wyjście do teatru i kina. Jesteśmy pomysłodawcą i organizatorem „Szkolnego Pokazu Fryzur” organizowanego od ponad 20 lat. Nieustanie doskonalimy warsztat, przygotowując ucznia do pracy zawodowej. Przygotowujemy do samodzielności na rynku pracy.Kolaż: z prawej strony zdjęcia front budynku szkoły. W lewej górnej młoda dziewczyna siedzi bokiem ze spuszczoną głową, druga dziewczyna zaplata warkocze, wplątując kolorowe wstążki. W lewym dolnym rogu mechanik pochylony nad otwartą maską auta, majstruje przy silniku. Na dolnym pasku kolażu logo szkoły; litery ZSTZ oraz nożyczki i klucz płasko-oczkowy i dane kontaktowe szkoły

Perspektywy zawodowe absolwentów

Praca w zawodach: mechaniki pojazdów samochodowych i fryzjerstwa, oraz nowość praca w branży spedycji. Absolwenci zakładają własną działalność w danej branży.

Nasi partnerzy

Wiodącym partnerem jest Centrum Kształcenia Zawodowego w Tarnowie. Tam uczniowie klas technikum pojazdów samochodowych, technik transportu drogowego, technik mechanik realizują praktyczną naukę zawodu. Wspólnie realizujemy projekty unijne (kursy dla uczniów, młodocianych pracowników). Uczniowie Szkoły branżowej mają praktyki w prywatnych zakładach.

Informacja została opracowana przez Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie

kontakt

Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie
33-100 Tarnów
Józefa Piłsudskiego 19
tel. (+48-14 ) 655 97 11, 655 97 12
www.zst.ztarnow.pl

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy