baner promujący Festiwal Zawodów 2024

Rejestracja na Festiwal Zawodów 2024

Na Festiwal Zawodów do Krakowa zapraszamy przede wszystkim uczniów klas 7 - 8 szkół podstawowych, rodziców i nauczycieli. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i odbywa się na podstawie ważnego biletu, uzyskanego po uprzedniej rejestracji elektronicznej.

Rejestracja www.festiwalzawodow2024.pl

Bilet uprawnia do wejścia na Festiwal - w określonym dniu i przedziale czasowym wskazanych w danych rejestracyjnych. Wszystkie informacje dotyczące udziału w Festiwalu znajdują się w Regulaminie.

W trakcie wydarzenia uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą szkół branżowych z Małopolski, a także zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż, spróbować samodzielnie wykonać prace związane z danym zawodem na interesujących ich stanowiskach pracy, porozmawiać ze starszymi uczniami kształcącymi się w danym zawodzie. Lista wystawców znajduje się pod linkiem.

Festiwal Zawodów to przedsięwzięcie Województwa Małopolskiego będące częścią kompleksowego programu doradztwa edukacyjno-zawodowego, realizowanego przez samorząd województwa małopolskiego od 2012 r. Wydarzenie jest organizowane dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej dla projektu „Zawodowa Małopolska”, będącego operacją o znaczeniu strategicznym dla regionu.

Serdecznie zapraszamy!

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy