Grafika strefy handlowo-usługowej

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

Tytuły prezentacji festiwalowych:

 • w strefie handlowo-usługowej - Reklama – Fotografia reklamowa

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.

 • w strefie mechaniczno-transportowej - Spawalnictwo – spawanie różnymi metodami

Prezentowane zawody:

w strefie mechaniczno-transportowej

 • technik spawalnictwa

w strefie handlowo-usługowej

 • technik reklamy

O Nas:

Szkoła dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną (pracownie zawodowe oraz warsztaty szkolne). Proces kształcenia wzbogaca nie tylko doskonale wykwalifikowana kadra pedagogiczna, blisko 50-letnie doświadczenie, ale również projekty europejskie związane ze szkolnictwem zawodowym, jak i wymianami zagranicznymi młodzieży. Dzięki współpracy z uczelniami wyższymi oraz zakładami pracy uczniowie poszerzają swoją wiedzę podczas wizyt i staży zawodoznawczych, gdzie poznają specyfikę pracy w danym zawodzie.

Szkoła chętnie włącza się także do pracy na rzecz społeczności lokalnej. Uczniowie – wolontariusze pracują w miejskich przedszkolach, szkołach i domu opieki społecznej. Wspierają również wychowanków jednego z lokalnych domów dziecka.

Proces dydaktyczno-wychowawczy wzbogacają liczne wydarzenia kulturalne organizowane przez szkołę, takie jak doroczny Koncert Noworoczny, działający w szkole zespół muzyczny Instal Band, czy szkolne telewizja internetowa Instal TV.

Kształcimy w zawodach:

 • technik budownictwa,
 • technik mechanik,
 • technik informatyk,
 • technik elektryk,
 • technik reklamy,
 • technik spawalnictwa (Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych był pierwszą szkołą w Polsce kształcącą w tym zawodzie w ramach eksperymentu edukacyjnego, który rozpoczął się w 2018 r.),
 • mechanik monter maszyn i urządzeń,
 • monter konstrukcji budowlanych.

Perspektywy zawodowe absolwentów:

Dotychczas cztery roczniki absolwentów ukończyły technikum reklamy. Wszyscy wiążą się z branżą marketingowo-reklamową. Część z nich podejmuje studia wyższe na kierunkach związanych z marketingiem i zarządzaniem, projektowaniem grafiki reklamowej, czy też w szkole filmowej. Absolwenci, którzy decydują się podjąć pracę, również pozostają wierni branży reklamowo-marketingowej. Znajdują głównie zatrudnienie w lokalnych agencjach reklamowych lub działach sprzedaży i marketingu lokalnych firm.

Nasi Partnerzy:

Dzięki współpracy z sądeckim stowarzyszeniem Humaneo zajmującym się organizowaniem szkoleń i egzaminów zawodowych w standardach europejskich VCC, ZSTI jest jednym z liderów regionalnego konkursu „Zawód nie zawodzi”, adresowanego do uczniów kończących szkołę podstawową, którego celem jest propagowanie szkolnictwa zawodowego na tym etapie edukacji.

Partnerem strategicznym szkoły jest firma Blachotrapez, dzięki której uczniowie kształcący się w branży budowlanej mają do dyspozycji w pełni wyposażoną, nowoczesną pracownię dekarską. Blachotrapez równie co roku funduje stypendia najzdolniejszym absolwentom techniku budowalnego.

Kontakt

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej
34-730 Mszana Dolna
ul. Starowiejska 4
tel. (+48-18) 331 90 40
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.zsti.edu.pl

 

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy