Grafika strefy handlowo-usługowej

Zespół Szkół nr 3 im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu

Tytuł prezentacji festiwalowej: Moja moda

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.

Prezentowany zawód:

 • technik przemysłu mody

O Nas:

Zespół Szkół nr 3 im. Bolesława Barbackiego jest szkołą z 95-letnią tradycją, która wykształciła wiele pokoleń wykorzystujących nabytą wiedzę i umiejętności, by osiągnąć sukces zawodowy. W skład Zespołu Szkół wchodzą:

 • Technikum Przemysłu Mody,
 • Szkoła Branżowa Nr 6 I stopnia,
 • VI Liceum Ogólnokształcące – klasa dziennikarsko-filmowa z edukacją medialną, klasa plastyczna, klasa psychologiczno-językowa z edukacją prawniczą.

W prestiżowym rankingu Perspektywy szkoła zdobyła tytuł „Złota Szkoła - Najlepsze Technika 2021”, posiada również tytuł „Szkoły odkrywców talentów".

Nauka w Technikum Przemysłu Mody umożliwia zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu:

 • projektowania i wytwarzania odzieży,
 • projektowania i wykonywania biżuterii,
 • wizażu (podczas zajęć z kosmetologii i fryzjerstwa),
 • fotografii w modzie,
 • organizacji pokazów mody.

Organizujemy praktyki zawodowe w Portugalii w ramach programu Erasmus+, wyjazdowe warsztaty kreowania ubioru i spotkania z projektantami mody.

Szkoła gwarantuje wysoki poziom nauczania, przyjazny klimat, poczucie bezpieczeństwa i nowocześnie wyposażone pracownie szkolne.

Kształcimy w zawodach:

 • technik przemysłu mody,
 • krawiec.

Perspektywy zawodowe absolwentów:

Absolwenci kontynuują naukę na kierunkach pokrewnych (tj. wzornictwo i przemysł mody, projektowanie odzieży, odzieżownictwo, włókiennictwo), otwierają własne działalności gospodarcze w zakresie projektowania i wykonywania odzieży, pracują jako projektanci odzieży i biżuterii, styliści, wizażyści, nauczyciele, terapeuci, artyści.

Nasi partnerzy:

Młodzież odbywa praktyki zawodowe w przedsiębiorstwach: P.P.H. Wojewodzic, P.H.U. Bobo, Tera s.c., Pracownia Krawiecka Joanna Orzeł. Szkoła współpracuje również z Politechniką Łódzką i Wyższą Szkołą Techniczną w Katowicach w ramach organizacji warsztatów artystycznych i wzornictwa oraz konkursów zawodowych z zakresu projektowania odzieży. 

Kontakt

Zespół Szkół nr 3 im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu
33-300 Nowy Sącz
ul. Szczęsnego Morawskiego 2
tel. (+48-18) 449 60 90
fax (+48-18) 449 60 98
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.barbacki.pl

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy