Grafika strefy handlowo-usługowej

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu

Tytuł prezentacji festiwalowej: Socool - wyzwanie dla wyobraźni

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.

Prezentowane zawody:

w strefie elektroniczno-informatycznej

 • technik informatyk
 • technik programista

w strefie handlowo-usługowej

 • technik grafiki i poligrafii cyfrowej
 • technik reklamy
 • technik fotografii i multimediów
 • technik przemysłu mody
 • technik logistyk

O Nas:

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu ma swą siedzibę w centrum miasta. Od zabytkowego budynku zwany jest „Sokołem". Szkoła umożliwia uczniom zdobycie ciekawej i użytecznej profesji, wielostronne rozwijanie zainteresowań zawodowych m.in. dzięki realizacji wielu projektów oraz programów. Wśród nich są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej: „Utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno-usługowej w powiecie nowotarskim", „Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży elektryczno-elektronicznej w powiecie nowotarskim" oraz program zagranicznych praktyk zawodowych. Pozwalają one uczniom na zdobywanie i doskonalenie umiejętności zawodowych oraz językowych oraz na zweryfikowanie predyspozycji wybranej specjalności.
Młodzież zdobywa umiejętności i wiadomości w dobrze wyposażonych klasopracowniach. Pomocą w wielokierunkowym rozwoju uczniom służy fachowo przygotowana kadra. Szkołę wyróżniają: wieloletnie doświadczenie, bogate życie kulturalne, promowanie osiągnięć uczniów, pokazy mody, przyjazna at­mosfera, możliwość podejmowania różnych form aktywności, ciekawe zajęcia pozalekcyjne.

Kształcimy w zawodach:

 • technik grafiki i poligrafii cyfrowej,
 • technik reklamy,
 • technik fotografii i multimediów,
 • technik przemysłu mody,
 • technik logistyk,
 • technik informatyk,
 • technik programista.

Perspektywy zawodowe absolwentów:

Absolwenci w większości pracują zgodnie z wykształceniem kierunkowym w swoich zawodach na terenie całego Podhala. Niektórzy kontynuują naukę na uczelniach wyższych.

Nasi partnerzy:

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana współpracuje z Wyższą Szkołą Techniczną w Katowicach oraz z Wyższą Szkołą Ekonomii i Informatyki w Krakowie, co służy podniesieniu poziomu kształcenia w placówce.

Ściśle współpracujemy z firmami takimi jak: Michał Bachulski Drako czy Waras-Studio. Oprócz tego, nasi uczniowie odbywają praktyki oraz staże zawodowe w wielu innych firmach Podhala z branży reklamowej, graficznej, logistycznej, fotograficznej, informatycznej czy branż związanych z modą.

Kontakt

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu
34-400 Nowy Targ
plac Juliusza Słowackiego 13
tel. (+48-18) 266 28 66
fax (+48-18) 266 27 13
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.zs1.nowotarski.edu.pl

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy