Grafika strefy handlowo-usługowej

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Tytuły prezentacji festiwalowych:

 • w strefie handlowo-usługowej - Promocja kształcenia w zawodzie technik logistyk

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.

 • w strefie budowlanej, energetycznej i chemicznej - Geodeta - mierz wysoko
 • w strefie rolniczo-leśnej z ochroną środowiska - Technik ochrony środowiska - zawód z przyszłością

Prezentowane zawody:

w strefie budowlanej, energetycznej i chemicznej

 • technik geodeta

w strefie handlowo-usługowej

 • technik logistyk

w strefie rolniczo-leśnej z ochroną środowiska

 • technik ochrony środowiska

O Nas:

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza dysponuje dobrze wyposażoną bazą dydaktyczną do realizacji zajęć z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych. Pozyskiwane środki z funduszy Unii Europejskiej przyczyniają się do wzbogacenia pracowni zawodowych i informatycznych. Realizacja programów unijnych pozwala na uczestnictwo uczniów w specjalistycznych kursach, które dają możliwość nabycia dodatkowych kwalifikacji.

W trakcie nauki  uczniowie przygotowywani są do egzaminu maturalnego oraz egzaminów zawodowych, umożliwiających uzyskanie dyplomu technika w wybranym zawodzie. Kształcenie teoretyczne łączone jest z nabywaniem umiejętności praktycznych. W technikum realizowane są praktyki zawodowe w specjalistycznych firmach oraz dla chętnych uczniów - staże wakacyjne. W wyniku współpracy szkoły z przedsiębiorstwami oraz wyższymi uczelniami młodzież uczestniczy w wielu spotkaniach z naukowcami i specjalistami branżowymi, zapoznając się z nowoczesną technologią prac inżynieryjnych.

Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala uczniom rozwijać swoje talenty: recytatorskie, fotograficzne, muzyczne i zainteresowania sportowe.

Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w rankingu Najlepszych Techników 2021 uzyskało po raz kolejny tytuł Srebrnej Szkoły.

Kształcimy w zawodach:

 • technik geodeta,
 • technik logistyk,
 • technik ochrony środowiska.

Perspektywy zawodowe absolwentów:

Absolwenci w zawodzie technik geodeta są zatrudniani w firmach i przedsiębiorstwach geodezyjnych, w wydziale geodezji w starostwach powiatowych oraz ośrodkach dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej.

Absolwenci w zawodzie technik logistyk są zatrudniani w przedsiębiorstwach spedycyjnych, transportowych, produkcyjnych, centrach logistycznych, jednostkach organizacyjnych takich jak szpitale, gminy, szkoły.

Absolwenci w zawodzie technik ochrony środowiska są zatrudniani w ośrodkach badań i kontroli środowiska, oczyszczalniach ścieków i stacjach uzdatniania wody, przedsiębiorstwach wodociągów i kanalizacji, laboratoriach monitorujących poziom zanieczyszczenia, stacjach sanitarno-epidemiologicznych, instytutach naukowo-badawczych, prywatnych zakładach specjalistycznych.

Nasi partnerzy:

 • Przedsiębiorstwo Geodezyjne Geoprzem w Skawinie,
 • Stowarzyszenie Geodetów Polskich,
 • Poczta Polska S.A.,
 • Leroy Merlin,
 • Grupa Transportowa oddział Kraków,
 • Zakład Naukowo Badawczy ECO-HERA w Krakowie.

Kontakt
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
30-133 Kraków
ul. Juliusza Lea 235
tel. (+48-12) 637 46 69
fax (+48-12) 636 61 15
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy