Grafika strefy handlowo-usługowej

Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Krakowie

Tytuły prezentacji festiwalowych:

 • w strefie handlowo-usługowej - Poznaj nowe zawody! Zostań super księgowym i przedsiębiorczym ekonomistą

 Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.

 • w strefie turystyczno-gastronomicznej - Poznaj nowe zawody! Zostań międzynarodowym specjalistą hotelarstwa i turystyki

Prezentowane zawody:

w strefie handlowo-usługowej

 • technik rachunkowości
 • technik ekonomista

w strefie turystyczno-gastronomicznej

 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik hotelarstwa

O Nas:

Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 to jedna z najlepszych średnich szkół zawodowych w Krakowie. Funkcjonuje od 1882r. w zabytkowym budynku w centrum miasta. Doskonała lokalizacja ułatwia dojazd ze wszystkich kierunków.
Szczycimy się nowoczesną bazą dydaktyczną i doskonale wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną. Uczniowie biorą udział w licznych programach edukacyjnych i unijnych oraz kształcą swoje umiejętności podczas wycieczek i praktyk zawodowych w kraju i za granicą.
W celu podnoszenia kwalifikacji młodzież uczestniczy w kursach w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych.
Realizujemy zadania służące podniesieniu jakości pracy szkoły. Przygotowujemy uczniów do konkursów i olimpiad. Nauczyciele wspierają zainteresowania i pasje wychowanków poprzez organizowanie lekcji poglądowych na terenie Krakowa, a także poprzez uczestnictwo w zajęciach muzealnych, wyjścia do kina i teatru.
Ważną kwestią dla naszej placówki jest zapewnienie bezpieczeństwa i akceptacji. Zatrudniona w szkole kadra dba o przyjemną atmosferę i podmiotowe traktowanie każdego ucznia. Nasi absolwenci potrafią świadomie zaplanować swoją przyszłość i są dobrze przygotowani do odnalezienia się na rynku pracy.

Kształcimy w zawodach:

 • technik ekonomista,
 • technik rachunkowości,
 • technik hotelarstwa,
 • technik organizacji turystyki.

Perspektywy zawodowe absolwentów:

Absolwenci Technikum Ekonomiczno-Hotelarskiego nr 4 w Krakowie kontynuują naukę na studiach, uczestniczą w kwalifikacyjnych kursach zawodowych lub podejmują pracę w następujących branżach:

 • ekonomiczno-administracyjno-biurowej (specjaliści ds. finansowych, pracownicy ds. finansowo-księgowych ze znajomością języków obcych, samodzielni księgowi, pracownicy ds. rachunkowości i księgowości),
 • hotelarsko-gastronomiczno-turystycznej (pracownicy biur podróży i organizatorzy obsługi turystycznej, pracownicy w hotelach, pracownicy organów administracji samorządowej zajmujących się promocją turystyki).

Nasi partnerzy:

Uczniowie zawodów technik ekonomista oraz technik rachunkowości realizują praktyki zawodowe w bankach, licznych biurach rachunkowych, instytucjach finansowych, Urzędach Skarbowych (m.in. w Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie, Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce).
Uczniowie zawodów technik hotelarstwa oraz technik organizacji turystyki realizują praktyki zawodowe zagraniczne w hotelach na Cyprze i Malcie oraz w wielu renomowanych krakowskich hotelach (m.in. w Hotelu Kazimierz, Hotelu Sheraton, Qubus Hotel) i biurach podróży.

Kontakt

Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Krakowie
Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie nr 4
31-113 Kraków
ul. Kapucyńska 2
tel. (+48-12) 422 02 84
fax (+48-12) 422 79 08
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.zse1.edu.pl

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy