Grafika strefy turystyczno-gastronomicznej

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej

Tytuł prezentacji festiwalowej: Na ścieżce kulinarnej potraw Łemkowskich

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.

Prezentowane zawody:

  • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
  • mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych

O Nas:

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej to nowoczesna placówka kształcąca w branżach: mechanicznej, rolniczej i gastronomiczno-turystycznej. Organem prowadzącym jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Bazę dydaktyczną stanowią odnowione budynki szkoły, sali gimnastycznej i internatu oraz nowoczesne pracownie warsztatów szkolnych, w tym nowa hala dydaktyczno-egzaminacyjna. W ramach programu nauczania uczniowie uzyskują bezpłatnie prawo jazdy kat. B i T, a także dodatkowe kwalifikacje zawodowe w ramach kursów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Przy szkole działa Uczniowski Klub Sportowy z sekcjami piłki nożnej i narciarstwa biegowego.

Kształcimy w zawodach:

  • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki,
  • technik urządzeń i systemów energii odnawialnej,
  • technik żywienia i usług gastronomicznych,
  • technik turystyki na obszarach wiejskich,
  • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych,
  • rolnik,
  • kucharz,
  • rolnik (kwalifikacyjny kurs zawodowy).

Perspektywy zawodowe naszych absolwentów:

Ukończenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej umożliwia założenie własnej działalności (w branży mechaniczno-rolniczej, usługowej, handlowej oraz turystycznej), pracę w nowoczesnych serwisach maszyn rolniczych oraz zakładach gastronomicznych i hotelach, przejęcie i prowadzenie gospodarstw rolniczych lub agroturystycznych, korzystanie z bezzwrotnych dotacji unijnych oraz uzyskanie rzetelnego wykształcenia ogólnego i zawodowego.

Nasi Partnerzy:

Szkoła ciągle dąży do uatrakcyjnienia oferty edukacyjnej i podnoszenia jakości kształcenia zawodowego również za przyczyną lokalnych partnerów takich jak: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Kombinat Rolny Kietrz i Firma Wialan. W szkole z powodzeniem funkcjonują klasy patronackie, a praktyka zawodowa realizowana jest u wiodących pracodawców w regionie.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej to nowoczesna i bezpieczna szkoła. To szkoła wielu możliwości!

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
38-316 Wysowa-Zdrój
Hańczowa 80
tel./fax (+48-18) 353 20 04
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.zsr-hanczowa.pl

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy