Grafika strefa budowlana, energetyczna i chemiczna

Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie

Tytuł prezentacji festiwalowej:

 • Budujemy nowocześnie i energooszczędnie

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.

Prezentowane zawody:

 • technik budownictwa
 • technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

O Nas:

Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie to najlepsza w regionie placówka kształcąca w branży budowlanej, instalacyjnej i geodezyjnej. Jesteśmy szkołą nowoczesną, ale z 60-letnim doświadczeniem.

Nasza oferta edukacyjna skierowana jest przede wszystkim do absolwentów szkół podstawowych. Prowadzimy również wiele pozaszkolnych form kształcenia zawodowego współfinansowanych ze środków unijnych i opartych na szerokiej współpracy z przedsiębiorstwami. Dają one możliwości zdobycia dodatkowych kwalifikacji przez uczniów i osoby dorosłe.

Jesteśmy w czołówce polskich szkół zawodowych. Technikum nr 7 wchodzące w skład Zespołu Szkół Budowlanych jest zgodnie rankingiem Perspektyw 2020 najlepszym technikum w Tarnowie, 16. w Małopolsce i 120. spośród kilku tysięcy w Polsce, za co przyznano nam tytuł i tarczę SREBRNEJ SZKOŁY 2020.

Skutecznie pozyskujemy środki w ramach funduszy unijnych. Efektem tego są dwa nowe obiekty naukowo-dydaktyczne powstałe w ostatnich latach: Centrum Kształcenia Budowlanego i Poligon Energooszczędności. Posiadamy 22 kompletnie wyposażone pracownie kształcenia zawodowego praktycznego i teoretycznego oraz znacznie wzbogacone multimedialnie klasopracownie przedmiotów ogólnokształcących.

Kształcimy w zawodach

Technikum:

 • technik budownictwa,
 • technik geodeta,
 • technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,
 • technik robót wykończeniowych w budownictwie.

Branżowa Szkoła I stopnia:

 • murarz – tynkarz,
 • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie,
 • monter sieci i instalacji sanitarnych.

Perspektywy zawodowe absolwentów:

Po ukończeniu szkoły uczniowie realizują się zawodowo poprzez: kontynuację nauki na wyższych uczelniach, zdobywanie uprawnień w zakresie projektowania i nadzoru budowlanego, pracę na stanowiskach kierowniczych w firmach budowlanych, jako projektanci w biurach projektów, prowadząc własną działalność gospodarczą, jako robotnicy budowlani w firmach.

Nasi Partnerzy:

Największym partnerem szkoły jest firma Bruk-Bet Sp. z o.o., która pomaga szkole w organizacji praktycznej nauki zawodu z zakresu odnawialnych źródeł energii. Oprócz tego praktyki zawodowe organizowane są przy współpracy z wieloma firmami, wśród nich:

 • Firma Budowlana Mat-Bud,
 • Instalterm, Prof-Geo,
 • Termo-Instal,
 • Firma Budowlano-Handlowa PICO BELLO.

Kontakt

Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie
33-100 Tarnów
ul. Legionów 15
tel. (+48-14) 621 35 66, 621 81 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy