Krakowski Park Technologiczny - hub4industry

Krakowski Park Technologiczny - hub4industry - ambasador elektryczno-informatycznej strefy branżowej

Gość studia festiwalowego:
Bartosz Józefowski,
Wicedyrektor ds. Przemysłu 4.0 w Krakowskim Parku Technologicznym

O ambasadorze
hub4industry to Digital Innovation Hub Krakowskiego Parku Technologicznego i partnerów: firm ASTOR i T-Mobile Polska, uczelni Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, a także ekspertów z BIM Klaster oraz Instytutu Kościuszki.
To kompleksowy punkt wsparcia dla firm produkcyjnych, które planują transformację cyfrową i chcą wprowadzić do swoich fabryk najnowocześniejsze rozwiązania. Świadczy usługi edukacyjne, demonstracyjne, łączy dostawców z odbiorcami technologii, a także wspiera w tworzeniu planu transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa i oferuje testowe wdrożenia przed inwestycją (tzw. test before invest).


W 2020 roku uruchomił w Krakowie showroom Fabryki Przyszłości – przestrzeń, która demonstruje kluczowe rozwiązania nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego: inteligentną robotyzację, niezawodną sieć bezprzewodową, zaawansowaną analitykę, cyberbezpieczeństwo w przemyśle i in.
To miejsce stworzone z myślą o wszystkich przedstawicielach firm produkcyjnych, którzy planują wprowadzić do swoich fabryk elementy nowoczesnej produkcji (tzw. Przemysłu 4.0) i chcą zobaczyć te rozwiązania w praktyce.
zobacz artykuł: Spotkajmy się w Fabryce Przyszłości – co miesiąc, online i na żywo

Więcej informacji:
www.hub4industry.pl
LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/hub4industry/
Facebook: https://www.facebook.com/h4i.poland

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy