Grafika Zawodowa Małopolska - Edukacja dla Biznesu

WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

Festiwal Zawodów w Małopolsce również on-line

Tegoroczne festiwalowe Studio Zawodów on-line poprowadzą Katarzyna Cichopek oraz Tomasz Wolny. Kamera zajrzy na stoiska wystawiennicze przygotowane przez szkoły oraz przedsiębiorców w Tauron Arenie Kraków. Atrakcyjne pokazy tematyczne prezentowane na żywo przez uczniów oraz przedstawicieli firm relacjonować będą Agnieszka Dziekan oraz Mateusz Szymkowiak.

Zachęcamy do oglądania festiwalowego Studia Zawodów. W trakcie dwudniowego programu o zawodowych doświadczeniach, spełnianiu marzeń i swoich pasjach opowiedzą m. in. Natalia Nykiel, Tomasz Kammel, Adam Małysz, Mikołaj Rey i Tomasz Barański. Będzie można wysłuchać rozmów także z innymi zaproszonymi gośćmi ze świata edukacji i nauki, biznesu, samorządu.

Przypominamy, że tegoroczny Festiwal Zawodów odbędzie się 26 i 27 kwietnia w formule hybrydowej. Stacjonarnie w TAURON Arena Kraków uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą szkół branżowych z Małopolski, ale także – co szczególnie ciekawi uczniów – zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż, porozmawiać ze starszymi kolegami kształcącymi się w danym zawodzie. Dla tych uczniów, którzy nie będą mogli przyjechać na Festiwal, przygotowaliśmy dwudniowy program na żywo, który będzie emitowany w dni festiwalowe w godz. 10:00 – 13:00.

Link do transmisji programu 26 kwietnia 2022 r.: https://youtu.be/NZeR6nn2lzo

Link do transmisji programu 27 kwietnia 2022 r.: https://youtu.be/a8EesWQe0sY

Do udziału w wydarzeniu on-line rejestracja nie jest wymagana – wystarczy dostęp do internetu. Więcej o Festiwalu 2022 znajdziesz tutaj.

Festiwal Zawodów

Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Goście Festiwalu Zawodów

Biznes dla Edukacji

Dobre nauczanie zawodu może prawidłowo funkcjonować tylko w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku, potrzeby pracodawców oraz bieżące technologie stosowanych w zakładach pracy.

Dlatego też Województwo Małopolskie dokłada wszelkich starań by edukacja zawodowa w regionie stała na najwyższym poziomie i była w jak największym stopniu komplementarna z aktualnymi trendami rynku pracy, nie zapominając przy tym o kultywowaniu i rehabilitacji zawodów zagrożonych wyginięciem.

Dwie rece na tle komputera, w tle architektura

Małopolska Edukacja Zawodowa

Dynamicznie przeobrażająca się gospodarka, rozwój nowych technologii, ugruntowanie świadomości procesów ekologicznych dyktują kierunki rozwoju zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dla środowisk i instytucji powiązanych z rynkiem pracy i edukacji szybko stało się jasne, że jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarczym regionu odgrywa dostosowana do potrzeb pracodawców edukacja zawodowa.

Logo Inspirator kariery 2021

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy