WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

Previous Next

Bądź z nami na Festiwalu Zawodów 2021!

Rejestracja na wszystkie wydarzenia tegorocznego Festiwalu Zawodów w Małopolsce została już uruchomiona. Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, dyrektorów oraz rodziców do udziału.

W tym roku przygotowaliśmy dla uczniów dwa programy zawodoznawcze on-line: Studio Zawodów oraz Studio Medyczne 10 i 11 czerwca. Spotkania z przedsiębiorcami 14 czerwca. Udział w studiu festiwalowym, możliwy jest po wcześniejszym wypełnieniu formularza rejestracyjnego. W ramach spotkań z przedsiębiorcami przewidziano 6 spotkań otwartych oraz spotkania zamknięte z limitem miejsc, na które również wymagana jest rejestracja - zobacz program spotkań.

Przypomnijmy, że w ramach Studia Zawodów 10 czerwca uczniowie będą mogli zapoznać się z zawodami ze strefy turystyczno-gastronomicznej, elektryczno-informatycznej, społeczno-medycznej, budowlanej i energetycznej i chemicznej. W drugim dniu Festiwalu 11 czerwca zapraszamy do odwiedzenia strefy handlowo-usługowej, mechaniczno-transportowej, rolniczo-leśnej oraz mundurowej. W trakcie dwudniowego programu porozmawiamy również z zaproszonymi gośćmi ze świata mediów, kultury, edukacji i nauki, biznesu, samorządu. Równocześnie w ramach Studia Medycznego studenci i nauczyciele ze szkół i uczelni medycznych oraz m.in. ratownicy, lekarze, fizjoterapeuci, pielęgniarki, położne, technicy dentystyczni i farmaceutyczni, ortoptyści, masażyści, dietetycy będą omawiać, przedstawiać i pokazywać zawody z branży społeczno-medycznej. Dodatkowo, 14 czerwca uczniowie będą mogli uczestniczyć w webinariach, warsztatach on-line i konkursach prowadzonych przez przedsiębiorców oraz Małopolska Agencję Rozwoju Regionalnego.