WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

SHM System

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

SHM System to eksperci w rozwiązaniach pomiarowych przeznaczonych do zastosowań w inżynierii lądowej i geotechnice. Zespół składa się z naukowców i inżynierów o ponad 15-letnim doświadczeniu w projektowaniu i wdrażaniu długoterminowych systemów monitorowania bezpieczeństwa konstrukcji. Do chwili obecnej wykonaliśmy ich łącznie ponad 150! Nasze portfolio obejmuje obiekty geotechniczne, konstrukcje inżynierskie oraz obiekty kubaturowe. SHM System dostarcza wsparcie działów badawczo rozwojowych B+R największych firm konstrukcyjnych w Europie. Wspieramy naszych partnerów na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od koncepcji, poprzez instalację i na analizie danych pomiarowych kończąc. Zespół SHM System opracował i opatentował szereg światowej klasy innowacyjnych rozwiązań, w tym projekt i technologię produkcji kompozytowych czujników światłowodowych Nerve-Sensors. Nasze rozwiązania pomiarowe stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i zupełny brak analogicznych produktów dedykowanych do zastosowań w budownictwie i geotechnice. Jesteśmy również autorem automatycznych systemów i platform pomiarowych przeznaczonych do przetwarzania i zarządzania danymi pomiarowymi.

Zawody preferowane/poszukiwane/wykonywane w przedsiębiorstwie:

SHM System zatrudnia ekspertów specjalizujących się w dziedzinie monitorowania bezpieczeństwa konstrukcji budowlanych. Nasz Zespół tworzą: inżynierowie budownictwa i materiałoznawstwa, laboranci, pomiarowcy, instalatorzy, elektronicy oraz informatycy.

Preferowane umiejętności pracowników to:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD,
  • bardzo dobra znajomość programów do edycji grafiki,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w tym języka technicznego),
  • znajomość podzespołów elektronicznych,
  • bardzo dobra umiejętność lutowania,
  • dobra znajomość języków programowania.

Kontakt

SHM System Sp. z o.o. Sp. komandytowa
30-444 Kraków
Libertów
ul. Jana Pawła II 82A
tel. (+48-12) 356 52 13
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.shmsystem.pl