WYDARZENIA

najważniejsze wydarzenia z Zawodowej Małopolski

myImpact

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

Zmiany klimatyczne, zużycie zasobów naturalnych, odpady, emisja zanieczyszczeń, społeczne i gospodarcze nierówności, bezpieczeństwo – musimy sprostać wielu wyzwaniom. Globalne regulacje, oczekiwania konsumentów, czy wieloaspektowa ocena inwestorów sprawiają, że przedsiębiorstwa powinny wcielać zrównoważony rozwoj do swoich modeli biznesowych. Firma myImpact powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej właścicielki oraz jej głębokiej potrzeby szerzenia idei zrównoważonego rozwoju w biznesie. Misją myImpact jest przekonywanie, że zrównoważony rozwój to zintegrowany element modelu zarządzania strategicznego, którego celem jest budowanie kapitału biznesowego z poszanowaniem otoczenia w wymiarze środowiskowym i społecznym. W tym celu oferujemy: usługi doradcze w zakresie kompleksowego zarządzania organizacją zgodnie ze standardami zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu, szkolenia na temat zrównoważonego zarządzania projektami, budowania i wdrażania strategii CSR i zrównoważonego rozwoju, usługi dopasowane do potrzeb klientów, np. opracowanie dokumentów strategicznych, wspieranie procesu ich wdrożenia, wsparcie raportowania danych niefinansowych według GRI Standards.

Zawody preferowane/poszukiwane/wykonywane w przedsiębiorstwie:

  • CSR-owiec,
  • konsultant ds. CSR i zrównoważonego rozwoju,
  • menedżer projektów doradczych.

Preferowane/poszukiwane umiejętności pracowników:

Osoba chcąca podjąć pracę w obszarze CSR i zrównoważonego rozwoju powinna rozumieć jak funkcjonuje biznes i jaki wywiera wpływ na gospodarkę, społeczeństwo i środowisko naturalne. Do tego potrzebna jest podstawowa wiedza na temat istoty odpowiedzialnego biznesu (CSR) oraz zrównoważonego rozwoju, aby móc identyfikować wyzwania i odpowiadać na nie, planując i wdrażając właściwe rozwiązania, które następnie poddaje się monitoringowi i ewaluacji. Kluczowe kompetencje to: myślenie systemowe, interdyscyplinarność, kompetencje analityczne, empatia, szukanie kreatywnych rozwiązań problemów społecznych i środowiskowych, śledzenie trendów, umiejętność słuchania, obserwacji i współpracy.

Kontakt

myImpact Katarzyna Gajus-Wyrwicz
31-586 Kraków
ul. Centralna 43b/4
tel. 607 669 200
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.myImpact.pl