Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie

logo mpkMPK S.A. w Krakowie świadczy usługi przewozowe na terenie Krakowa i poza jego granicami. Wdrażamy liczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne, przyjazne środowisku oraz zwiększające bezpieczeństwo i komfort podróży pasażerom. Posiadamy nowoczesny tabor oraz dysponujemy w pełni dostosowanym do jego obsługi zapleczem technicznym. Zatrudniamy pracowników w różnych zawodach, m.in. kierowców i motorniczych, elektryków samochodowych, elektroników, mechatroników, operatorów dźwigów, a także pracowników koordynujących sprawną realizację usługi przewozowej i pracowników administracyjnych.

Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z doświadczeniem i te, które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Proponujemy różne ścieżki kariery we współpracy ze szkołami średnimi i wyższymi uczelniami z Krakowa oraz przy wsparciu wieloletniej, wykwalifikowanej kadry pracowników.

Zapewniamy rozwój zawodowy pracowników, poprzez możliwość uczestnictwa w licznych kursach i szkoleniach. W 2021 roku w plebiscycie GUP otrzymaliśmy tytuł „Krakowski Pracodawca Roku 2020” oraz zostaliśmy wyróżnieni przez tygodnik „Polityka” Białym Listkiem CSR za odpowiedzialne podejście do prowadzonej działalności biznesowej.

Kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie
31-060 Kraków
ul. Św. Wawrzyńca 13
tel. (+48 -12) 254 12 54
https://www.mpk.krakow.pl/

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy