Grafika strefy przedsiębiorców

SHM System

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

SHM System to eksperci w rozwiązaniach pomiarowych przeznaczonych do zastosowań w inżynierii lądowej i geotechnice. Zespół składa się z naukowców i inżynierów o ponad 15-letnim doświadczeniu w projektowaniu i wdrażaniu długoterminowych systemów monitorowania bezpieczeństwa konstrukcji. Do chwili obecnej wykonaliśmy ich łącznie ponad 150! Nasze portfolio obejmuje obiekty geotechniczne, konstrukcje inżynierskie oraz obiekty kubaturowe. SHM System dostarcza wsparcie działów badawczo rozwojowych B+R największych firm konstrukcyjnych w Europie. Wspieramy naszych partnerów na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od koncepcji, poprzez instalację i na analizie danych pomiarowych kończąc. Zespół SHM System opracował i opatentował szereg światowej klasy innowacyjnych rozwiązań, w tym projekt i technologię produkcji kompozytowych czujników światłowodowych Nerve-Sensors. Nasze rozwiązania pomiarowe stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i zupełny brak analogicznych produktów dedykowanych do zastosowań w budownictwie i geotechnice. Jesteśmy również autorem automatycznych systemów i platform pomiarowych przeznaczonych do przetwarzania i zarządzania danymi pomiarowymi.

Zawody preferowane/poszukiwane/wykonywane w przedsiębiorstwie:

SHM System zatrudnia ekspertów specjalizujących się w dziedzinie monitorowania bezpieczeństwa konstrukcji budowlanych. Nasz Zespół tworzą: inżynierowie budownictwa i materiałoznawstwa, laboranci, pomiarowcy, instalatorzy, elektronicy oraz informatycy.

Preferowane umiejętności pracowników to:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD,
  • bardzo dobra znajomość programów do edycji grafiki,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w tym języka technicznego),
  • znajomość podzespołów elektronicznych,
  • bardzo dobra umiejętność lutowania,
  • dobra znajomość języków programowania.

Kontakt

SHM System Sp. z o.o. Sp. komandytowa
30-444 Kraków
Libertów
ul. Jana Pawła II 82A
tel. (+48-12) 356 52 13
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.shmsystem.pl

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy