Grafika strefy przedsiębiorców

REDWINGS Sp. z o.o.

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

REDWINGS Sp. z o.o. czyli ośrodek szkolenia i egzaminowania operatorów bezzałogowych statków powietrznych, potocznie zwanymi dronami. Oferuje on profesjonalne szkolenia lotnicze dla przyszłych operatorów dronów, które są przeprowadzane przez ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Założycielem firmy REDWINGS jest Janusz Szczuczko – emerytowany żołnierz, który bezzałogowe statki powietrzne wykorzystywał na pokojowych oraz bojowych misjach wojskowych. Miał tam przyjemność pilotować wiele zaawansowanych UAV oraz zdobył ogromne doświadczenie operacyjne. Dodatkowo, jako jeden z nielicznych w Polsce szkolił się w USA na pilota-operatora UAV, technika UAV oraz analityka obrazu przesyłanego z bezzałogowców. Pozostałą częścią kadry stanowią operatorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy mogą pochwalić się uprawnieniami instruktorskimi. Natomiast, sam ośrodek został wpisany do Rejestru Podmiotów Szkolących prowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (nr wpisu: 131RPS-02/2015). Wpis ten upoważnia do przeprowadzania szkoleń na operatorów bezzałogowych statków powietrznych (UAVO) oraz potwierdza najwyższy poziom szkolenia.

Kadra instruktorska Ośrodka REDWINGS charakteryzuje się łatwością przekazywania wiedzy i umiejętności kandydatom na operatora drona oraz zarażania swoją pasją innych. Kursy odbywają się w:

Ośrodek przeprowadza następujące szkolenia dla przyszłych operatorów dronów:

  • VLOS – loty w zasięgu wzroku,
  • BVLOS – loty poza zasięgiem wzroku,
  • INS – instruktorskie,
  • inne, np. doszkalające oraz specjalistyczne.

Firma REDWINGS jest partnerem biznesowym wielu firm z branży bezzałogowców i cieszy się wśród nich dużym poważaniem. Poza tym, ośrodek ten współpracuje z urzędami pracy i innymi instytucjami, dzięki czemu jest możliwość odbyć szkoleń dofinansowanych z Funduszu Pracy oraz ze środków Unii Europejskiej.

Zawody preferowane/poszukiwane/wykonywane w przedsiębiorstwie:

W naszym Ośrodku preferowanym zawodem jest pilot bezzałogowych statków powietrznych,  pilot załogowych statków powietrznych osoby związane z nawigacją lotniczą.

Preferowane/poszukiwane umiejętności pracowników:

  • język angielski,
  • obsługa komputera,
  • znajomość prawa lotniczego,
  • znajomość budowy i pilotażu statków powietrznych

Kontakt

REDWINGS Sp. z o.o.
32-043 Cianowice
ul. Ojcowska 55
tel. 501 874 688
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.redwings.com.pl

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy