Grafika strefy przedsiębiorców

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA

Wspieramy przedsiębiorczość, rozwijamy, integrujemy i promujemy Małopolskę.
  • Działamy na rzecz wzrostu konkurencyjności
  • Tworzymy korzystne warunki do prowadzenia biznesu
  • Zapewniamy pomoc finansową, inwestycyjną, doradczą i szkoleniową
  • Promujemy markę regionu na arenie międzynarodowej
Wspieramy rozwój przedsiębiorców

Dzielimy się wiedzą, prezentujemy trendy rynkowe i przedstawiamy praktyczne rozwiązania biznesowe. Prowadzimy doradztwo dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wspieramy ekspansję małopolskich firm na rynki międzynarodowe, organizujemy zagraniczne misje  gospodarcze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Zapewniamy finansowanie inwestycji

Pomagamy realizować cele biznesowe - fundusze pożyczkowe dostosowane do potrzeb mikro, małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski. Wspieramy projekty inwestycyjne, rozwój i rozbudowę przedsiębiorstw. Pomagamy wprowadzać nowe i ulepszone produkty oraz usługi na rynek, wzmacniamy konkurencyjność. Udostępniamy kapitał obrotowy w postaci usług faktoringowych zapewniając rozwój lokalnego biznesu.

Wynajmujemy przestrzeń dla firm

MARR Business Park to blisko 50 ha nowoczesnej przestrzeni dla biznesu na terenie Krakowa. Oferujemy powierzchnie biurowe, hale produkcyjne, przestrzenie magazynowe. Zapewniamy znakomite warunki dla działalności krajowych i zagranicznych przedsiębiorców. Zaufało nam już ponad 70 firm.

Budujemy odpowiedzialny biznes

Wspieramy ideę zrównoważonego rozwoju i działania w obszarze CSR. Podpowiadamy w jaki sposób zwiększyć atrakcyjność organizacji dzięki stosowaniu zasad odpowiedzialnego prowadzenia biznesu (RBC). Wspieramy nowe technologie mające na celu ochronę dostępnych zasobów naturalnych i harmonijny rozwój przedsiębiorstw.

Kontakt

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
ul. Kordylewskiego 11; 31-542 Kraków
www.marr.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 12 617 66 00

 

logo Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy