Grafika strefy przedsiębiorców

Kuter Port

Całkiem blisko, w odległości zaledwie 40 km od krakowskiego rynku, znajduje się miejsce niezwykłe i wyjątkowe. To tam, w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku miasta, znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, by odpocząć od codzienności. Kuter Port to przystań dla szukających wypoczynku i relaksu na wysokim poziomie, a równocześnie miejsce oferujące komfort przebywania blisko natury z możliwością skorzystania z różnorodnych form rozrywki. Poranne wędkowanie, świeża ryba na obiad, wieczorny spacer wybrzeżem, a może kąpiel i leżakowanie na plaży lub weekend w komfortowym domku? To wszystko i wiele więcej znajdziesz w magicznym miejscu, jakim jest Kuter Port.

Nasz zespół pracowników jest ściśle związany z prowadzoną działalnością oraz rodzajem usług, między innymi : restauracja, całoroczne domki, łowisko, plaża, sala bankietowa. Każdy z tych rodzajów działalności wymaga opieki i nadzoru specjalistów i tak np. pracownicy naszego łowiska muszą być osobami kompetentnymi w zakresie wędkarstwa, a szef kuchni w restauracji musi mieć wszechstronne i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu sporą kuchnią i kilkunastoosobowym zespołem. Poza tym, tak duży ośrodek zlokalizowany obecnie na ponad 32 h terenu zatrudnia również osoby odpowiedzialne za utrzymanie i odpowiedni poziom usług. Do tej grupy pracowników można zaliczyć np. osoby z działu technicznego i serwisowego, marketing, księgowość, bezpieczeństwo. Ważnym elementem zatrudnienia jest dla nas kwestia pracowników sezonowych, którzy są mile widziani w okresach intensywnej pracy ośrodka np. sezon letni i działająca plaża.

W obszarze umiejętności i predyspozycji jakich oczekujemy od naszych pracowników przede wszystkim kompetencji związanych z rodzajem wykonywanej pracy. Od kadry managerskiej oczekujemy również sprawnej obsługi komputera, umiejętności formułowania i przekazywania wytycznych dla pozostałych pracowników, a także podstaw zarządzania zespołem. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z regionu i okolicy co znacząco wpływa na wygodę dojazdu do pracy.

Kontakt

Kuter Port Barbara Piotrowicz 
32-400 Gdów 
Marszowice 247 
tel. (+48-12) 385 85 55
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kuterport.pl

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy