Grafika strefy przedsiębiorców

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA

Wspieramy przedsiębiorczość, rozwijamy, integrujemy i promujemy Małopolskę.
  • Działamy na rzecz wzrostu konkurencyjności
  • Tworzymy korzystne warunki do prowadzenia biznesu
  • Zapewniamy pomoc finansową, inwestycyjną, doradczą i szkoleniową
  • Promujemy markę regionu na arenie międzynarodowej

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” jest instytucją interdyscyplinarną, prezentującą najciekawsze zjawiska kultury. W zabytkowych białych murach przenikają się i uzupełniają wzajemnie sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura, a także powstają unikalne projekty małe - lokalne i duże – międzynarodowe.

AMET

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

Odlewnia aluminium, brązu, mosiądzu „AMET” Maciej Serafin jest firmą która zadebiutowała na rynku w  1996r. Od tego czasu przeszliśmy długą drogę obejmującą szereg usprawnień technologicznych,  poczynając od wprowadzenia nowoczesnych mas formierskich w technologiach Hot-Box oraz Cold-Box, aż do rozszerzenia asortymentu o odlewy kokilowe, kokilowe z rdzeniami piaskowymi oraz ciśnieniowe. Współpracowaliśmy i współpracujemy między m. in. z  Politechniką Rzeszowską, Instytutem Technicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz wieloma firmami zagranicznymi, w tym z kontrahentami ze Szwecji, Holandii, Niemiec, Austrii oraz Hiszpanii. Zamawiają u nas liderzy branży przemysłowej, infrastruktury miejskiej, galanterii ozdobnej oraz, z czego jesteśmy szczególnie dumni, motoryzacyjnej.

Pracownia Florystyczna Anemony

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

Firma powstała na bazie długoletniej pasji i miłości do kwiatów - po ukończeniu podyplomowych studiów florystycznych na Uniwersytecie Rolniczym, zapadła decyzja o tym by pasja stała się również zawodem. Firma zajmuje się aranżacjami florystycznymi zdobiącymi przyjęcia, konferencje, zjazdy, etc., wykonywaniem bukietów okolicznościowych dla firm i osób prywatnych, florystyką funeralną (pogrzeby), nasadzeniami i aranżacją przestrzeni w domu, biurze, czy na tarasie za pomocą roślin doniczkowych oraz ich pielęgnacją.

ANWOPOL

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

Podstawowy profil działalności Firmy to usługi w zakresie wykonawstwa szeroko pojętej gamy instalacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy nasze zlecenia sprawnie szybko i precyzyjnie. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o klientach indywidualnych jak o dużych przedsiębiorstwach. Wszystkie zlecenia realizujemy przy zachowaniu elastyczności w działaniu uwzględniając indywidualne potrzeby do danego kontraktu. Montujemy instalacje centralnego ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, wody lodowej, wodno-kanalizacyjne, gazowe, solarne oraz rekuperatory oraz kotłownie gazowe, węzły cieplne, instalacje przemysłowe, prace obsługowe i konserwatorskie na w/w instalacjach. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę monterską i kierowniczą posiadająca liczne uprawnienia i ceryfikaty do wykonywania prac instalacyjnych. Pracownikom zapewniamy szkolenia, doskonalenie zawodowe oraz kursy.

Bezstresowe Szkolenie Kierowców LUZ s.c.

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

Bezstresowe Szkolenie Kierowców LUZ to Ośrodek nauki jazdy z ponad 30 letnim doświadczeniem w szkoleniu kandydatów na kierowców. Od początku działalności dbamy o wysoką jakość realizowanych kursów. Szkolimy na wszystkie kategorie prawa jazdy. Realizujemy kursy dla kierowców zawodowych Tirów, kierowców autobusów oraz na operatora wózka widłowego i HDS. Szkolimy kandydatów na instruktorów nauki jazdy na wszystkie kategorie prawa jazdy. Przez lata doświadczeń wypracowaliśmy skuteczne metody nauczania co znacznie wpływa na wysoką zdawalność oraz zadowolenie naszych kursantów. Nasza kadra to zgrany, profesjonalnie przygotowany zespół szkoleniowców. Cechują się spokojem i opanowaniem. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dostosowując metody szkolenia do możliwości i oczekiwań kursanta. W celu zadowolenia naszych klientów każdy kursant ma możliwość wyboru swojego ulubionego instruktora, aby realizować kurs z przyjemnością w miłej atmosferze. Jakość szkolenia i profesjonalizm potwierdzony jest Akredytacją Kuratorium Oświaty oraz wieloma Certyfikatami zdobywanymi corocznie. Prowadzimy również pracownie psychologiczną w której można zrobić badania dla kierowców zawodowych. Szkolenie odbywa się również w języku angielskim.

GLOBTROTER

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

GLOBTROTER to Gościnna Oficyna położona w sercu Starego Miasta - zaledwie 70 m od Rynku Głównego - w zacisznym podwórcu z kolorowym ogródkiem.To miejsce wyjątkowe nie tylko ze względu na ciepłą, pozbawioną hotelowej rutyny, rodzinną atmosferę, ale też na idealne wręcz położenie: wszystkie atrakcje Królewskiego Miasta – „w zasięgu ręki”, co daje możliwość gruntownego poznawania naszej historii w ciągu dnia, odwiedzenia słynnych krakowskich teatrów wieczorem, a także zanurzenia się nocą w podziemia krakowskiego „undergroundu”- labiryntu starych piwnic, gdzie ulokowały się kluby, galerie i kabarety. Mały ogródek tworzy klimat sprzyjający regeneracji sił nadwątlonych intensywnym zwiedzaniem czy też wyczerpującym nocnym życiem, latem dając przyjemny chłód, zimą zaś chroniąc przed nieprzyjemnymi wiatrami. Gwarantujemy łatwy i szybki dostęp do wszelkich atrakcji starego Krakowa, dobry wypoczynek po wyczerpującym dniu zwiedzania, wygodne łóżko i wspaniałą atmosferę w cenie, która nie wyczyści Państwa portfela.

EF BEAUTY CONCEPT Sp. z o.o.

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

Studio Fryzur Fryc to miejsce stworzone z miłości do sztuki fryzjerskiej. Jesteśmy cenieni wśród klientów za wyjątkowe podejście do klienta i profesjonalizm wykonując przy tym usługi na wysokim poziomie. Nasz salon znajduję się w samym sercu Krakowa, 5 minut od Rynku Głównego, Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego.To idealne miejsce na relaks i przejście spektakularnej metamorfozy, ale także delikatne odświeżenie wizerunku. Zapraszamy na efektowne strzyżenia, profesjonalną koloryzację, wyjątkowe upięcia, specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne (przeprowadzane z wykorzystaniem preparatów Olaplex, Kevin Murphy, Joico lub Medavita).

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

Z dniem 1 kwietnia 2019 r. powstała trzecia co do wielkości sieć badawcza w Europie - Sieć Badawcza Łukasiewicz, w skład której wszedł Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Obecnie zatrudnia on 349 osób w 4 oddziałach w Krakowie, Opolu, Gliwicach i Warszawie. Jest spadkobiercą Instytutu Technologii Krzemianów powstałego w 1951 roku.  Posiada prawie 70 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych oraz produkcji doświadczalnej ceramiki, szkła, materiałów ogniotrwałych i budowlanych. W 2012 roku przy Instytucie Ceramiki i Materiałów Budowlanych zostało utworzone Centrum Szkła i Ceramiki - placówka pełniąca funkcje edukacyjne i kulturalne w zakresie szkła i ceramiki. W jego skład wchodzą pokazy ręcznego formowania szkła, stała ekspozycja "Szkło w Krakowie. Przemysł i sztuka. 1931-1998", prezentująca historię i technologię szklarstwa, galeria szkła i ceramiki współczesnej oraz sala warsztatowa, w której odbywają się zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Centrum znajduje się przy ulicy Lipowej 3 w Krakowie, na Zabłociu, w budynkach dawnej Krakowskiej Huty Szkła, działającej w tym miejscu od 1931 roku.

IT-SERVICE

Film z audiodeskrypcją można oglądnąć tutaj.
Film z napisami rozszerzonymi można oglądnąć tutaj.

Nasza firma zajmuje się naprawą sprzętu elektronicznego, takiego jak: komputery stacjonarne, laptopy, telefony, tablety i nawigacje. Wykonujemy również instalacje elektryczne i teletechniczne.

Zobacz wystawców Festiwalu Zawodów 2021 w podziale na branżowe strefy zawodowe

 

przejdź do strefy budowlanej, energetycznej i chemicznejprzejdź do strefy elektroniczno-informatycznejprzejdź do strefy handlowo-usługowejprzejdź do strefy mechaniczno-transportowej

przejdź do strefy rolniczo-leśnej z ochroną środowiskaprzejdź do strefy medyczno-społecznej przejdź do strefy turystyczno-gastronomicznejprzejdź do strefy służb mundurowych  przejdź do szkół wyższych w ramach studia medycznegoprezjdź do strfy przedsiębiorców

Facebook

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

Facebook

You Tube

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube

You Tube

logotypy